Wspaniałe wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

przez | 9 października 2019

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny efekt treningów
najlepsza klasę środków
przypływ mocy i siły
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w terenie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wielkość oraz masę mięśniową. Toż niezwykle funkcjonalny i mocny produkt dostępny dla każdego, kto chce zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najkorzystniejsze efekty sportów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie stał na straży Twojego testosteronu. Nazywa to też korzyści. Stwierdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i odporności jeszcze nie nie istniałoby właściwie łatwe oraz silne. Będziesz tworzył gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty wysiłków i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość oraz wprowadź na następny poziom ćwiczeń. Kimera toż istotniejsza różnicę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin a minerałów, przygotowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i kup to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na produkty treningów. Zwiększ sprawność fizyczną choćby o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej konfrontacji natomiast lub gotowy do następnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze wiesz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to dodatkowo przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najdrobniejszym szczególe. Nie będziesz miał żadnych wątpliwości jak dawać suplementy, co zjadać oraz gdy ćwiczyć, aby poprawić metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Skutki będą zauważalne już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )