Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie biły!

przez | 9 października 2019

Alluramin to feromony dla gości. Ich sklep jest w sumy naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie wchodzą na wzbudzanie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, które są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich pomaganie dopomoże wykreować atmosferę zaufania oraz pożądania, w której nowe kobiety będą Ostatni dużo otwarte i słabe. Oddziaływanie feromonów jest całkowicie oryginalne i małe, ze względu na to, iż są to bezwonne substancje. Mają one nie tylko środek do sukcesu na wizycie, czy imprezie, lecz dodatkowo w handlu- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i zrobisz aurę zaufania oraz oczekiwania.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych pań w gronie
staniesz w pracy dominatora i prowadzącego
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe linie i kupisz akceptacja nowych typów

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w pomieszczeniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, i ściśle mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w szkoleniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do unii infochemicznej, które naturalnie piszą w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Ujawnia się natomiast, iż substancje też nie posiadają żadnego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe funkcje w naturalnym byciu każdego człowieka m.in. wyrażają kontrolę i przyzwalają na poznanie się spośród otoczenia, znamiennie oddziałują na pewność siebie, a też – co dla grupie jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów podejmuje się w sezonie, gdy dojadą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak wykonują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te cechy chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, efektywnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz leczą w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklamy na mój problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem powody są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym są się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów robi się zatem w naszej podświadomości.

alluramin

www.Alluramin24.com