Śniłeś o perfekcyjnej sylwetce, jednakże ciężko o taki rezultat? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

przez | 9 października 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najkorzystniejsze aktywne składniki stosują Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki właśnie ciężko pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty swoich treningów. Cerberus uzna Ci wykuć mięśnie ze zwykli oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie wielkości i wartości jeszcze przenigdy nie było właśnie dobre i silne.
Cerberus

Gdy pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który umożliwia na zmianę androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym ten znaczy to Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i podtrzymuje poziom testosteronu na ogromnym poziomie. To wszystko bez końców ubocznych. Dla dużego efektu stosuj razem z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak postępował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Wykazałoby się, że jest chęci do czynienia mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i zestawem zdrowej diety pokazały go jako odpowiednio troszczyć się o siebie. Tę informację oferuje swoim podopiecznym.

Cerber to potężny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )