Daj sobie pomóc i zaufaj mocy feromonów!

przez | 9 października 2019

Preparat Alluramin posiada w naszym składzie feromony naturalnego pochodzenia. Znajdziemy tu chociażby feromony: androstenole oraz androstadienony, które tworzą, iż mężczyzna uważany jest jak daleko modny, naturalny i opiekuńczy. Alluramin został wyprodukowany z prawdziwych składników, które umożliwiają bezpieczeństwo. Androstadienon to bezwonna pochodna testosteronu, produkowana przez mężczyzn wraz z potem w punkcie pobudzenia. Substancja ta odpowiada za aktywację mózgu pań oraz zwiększa obok nich pożądanie. Dzięki niemu osoby będą przy panu bardziej rozluźnione oraz będą odbierały go jak wysoce silnego.

To tak Androstadienon jest podstawę Alluraminu. Pozostałe feromony, które badają w zespół mieszanki to m. in. 3A: Andostenol – dzięki niemu osoby lepiej oceniają panów. Umożliwia on zaczynanie kontaktów i sygnalizuje młodość oraz zdrowie. Dlatego nazywany jest ice breakerem. Androstenon – ten feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują trwałych i skutecznych siebie panów, dlatego działa on, że facet przygotowuje się być daleko modny. Andristeron – powoduje zmniejszanie niepokoju u kobiet i rozpuszcza je. Dzięki niemu kobiety będą postrzegały mężczyznę, jako przyjemnego i opiekuńczego samca, który będzie w bycie zaopiekować się ich wspólnym potomstwem.

Gdy idzie o używanie Alluramin doświadczenia pokazują, iż kobieta podświadomie wybiera samca, jaki będzie mógł chronić się nią natomiast jej dziećmi. Pozostałych składników producent nie chce znaleźć przez względy na konkurencję. Alluramin istnieje w 100% naturalnym preparatem, dlatego jego zaczynanie jest bezpieczne, i co wewnątrz tym chodzi — by go uzyskać nie powinien pamiętać recepty. Alluramin można nabyć na kartce internetowej producenta.
Środek Alluramin ma formę dostępnego w użyciu sprayu, który należy rozpylić na wszelkim ciele, pozytywnie na nadgarstkach, szyi także na łokciach. I klatce piersiowej.

Jedno rozpylenie daje rezultat chociażby do dwunastu godzin. Przynależy stosować raz dziennie. Jedno opakowanie Alluraminu ma pojemność 14 ml. Pojedyncze opakowanie średnio wystarcza na około jeden miesiąc. Po półrocznym, nieprzerwanym stosowaniu, ciało niejako zapamięta zapach feromonów oraz jedyne zaczyna je wytwarzać. Więc warto na początek zaopatrzyć się w wyższa sumę Alluramin, warto wykorzystać z rabatów oraz reklamy, które producent świadczy.

aluramin

www.Alluramin24.com