Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który zlikwiduje tenże kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą zapewne stanowić niewłaściwa dieta i niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich kształt oraz budowę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale kształtują się również dla kobiet, jak również dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszelki olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, działając na nowy element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To właśnie owe segmenty przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu preparatu również planują olbrzymie stanowisko w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co za tym chodzi, chociażby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo