Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych oraz dobrodziejstwo powstające z dużych elementów wzmacniających, jakie doznają się w niniejszym serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji widać i poczuć różnicę. To mocna formuła, która skupia się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednak ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i powiązanych z nimi zalety. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży służy do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód że warto wziąć z atutów tego klucza osobiście.

Vivese Senso

Pro Engine

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo