Untoxin – Oczyść swój orgranizm i poczuj się znacznie lepiej! Teraz jest to szczególnie proste z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w formy tabletek. Efekt ten określony jest do dawania w stanach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze niekorzystnych substancji, których nagromadzenie potrafi być skutkiem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przenosi się zatem na swobodne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie tabletek może służyć redukcji wagi ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji ładnej oraz olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natury, co dokonuje się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy wyrywać w trakcie albo po posiłku, popijając wielką ilością wody. 

Początkowe wyniki stosowania preparatu Untoxin można określić tylko po siedmiu dniach od zaczęcia jego brania. 

Należy myśleć o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergię na dowolny jego element.

Suplementy diety powinny być trzymane w temperaturze pokojowej w porządek naturalny dla przeciętnych dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem i wykonywaniem wilgoci. Wyrób dedykowany stanowi dla osób dorosłych. Suplement diety nie zapewne stanowić kojarzony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoksin

AcaiBerry Extreme

AfricanMango