African Mango – Nadzwyczaj efektywny oraz szczegółowo opracowany specyfik na odchudzanie!

przez | 11 listopada 2018

African mango to miła alternatywa dla ludzi tychże, którzy obchodzą w nieświadom suplement dopomóc naszemu organizmowi pozbyć się nadwagi jak oraz dla kobiet, które zamierzają właśnie za sobą doświadczenia w stosowaniu nieskutecznych syntetycznych suplementów czy co gorsza leków odchudzających. African MANGO to perfekcyjny i absolutnie naturalny suplement bez syntetycznych substancji, znacznie dokładnie wpływający na kontrolę przemiany sprawie oraz lekką utratę wagi.

Pamiętaj, iż pamiętając o zdrowie naszego ciała zyskujesz także lepsze samopoczucie. Warto podjąć wyzwanie diecie odchudzającej, zwiększyć aktywność fizyczną, odmienić dietę i stosować prawidłową suplementację. Ponadto będąc zdrowo wyeliminujesz ze bliskiego mieszkania ryzyko dolegiwości pochodzących z nadwagi.”

african MANGO – skład

Dzienna porcja zawiera:

>1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, co jest odpowiednikiem 12000 mg zwykłego ekstraktu, jedna kapsułka zawiera 400 mg. wynik ten ma najwyższą dopuszczalną porcję ekstraktu z pestek mango

Wskazania do picia

Sugeruje się stosowanie 3 tabletek african MANGO dziennie. Dla uzyskania najkorzystniejszego wyniku należy stosować pigułki w trakcie czy wręcz po posiłku, popijając wodą. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeciwwskazania

Nie kierować u kobiet w ciąży, matek karmiących, postaci ze zdiagnozowanymi chorobami układu krążenia, nieżytu żołądka a dzieci poniżej 18 roku życia.

African Mango

untoxin

Acai-Berry Extreme