TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Sprawdź ten innowacyjny środek juz teraz!

Suplement TriApidix300 poświęcony jest dla kobiet odchudzających się, które zależą pozbyć się zbytecznych kilogramów oraz monitorować wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz działa, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 wspomaga i w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z młodej herbaty 55% EGCG, wyciąg z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zamknięte w owocu to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno kończyć się tak, jak poradził lekarz czy razem z wieściami widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w rozwoju dnia co dwie kapsułki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z myślą ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na wszystek składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy traktować w okresie chce oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy gromadzić w pomieszczeniu niedostępnym dla niemowlęta. Przed użyciem należy sprawdzić datę pozycje na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do użytkowania w układu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią być przyjmowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix300

ultra slim