Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja kobieta nie była w sumie zaspokojona? Panie chcą wiele czasu, by poczuć całkowitą przyjemność z seksu oraz przeżyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że aktualne nie problem, co jeden wiesz, iż nie udało Ci się jej w sumy zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się co przeważnie, ona prawdopodobnie w wyniku stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być kluczem do doskonałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście istnieje możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze naszą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą pójść do spraw.

Formuła Climax Control może stworzyć, że będziesz w bycie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem terapii. Ten kolejny czas jest szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył zdolność kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Właśnie nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

ClimaxControl

derminax

Fem max