Untoxin – Czujesz się stale wykończony oraz niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w ról kapsułek. Materiał ten określony jest do łączenia w terminach prania i detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie zapewne stanowić wynikiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przemieszcza się toż na własne przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji ładnej oraz wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we natur, co przekłada się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy stosować w trakcie lub po posiłku, popijając niezliczoną kwotą wody. 

Pierwsze wyniki stosowania preparatu Untoxin można zobaczyć już po siedmiu dniach od przygotowania jego brania. 

Należy dbać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na dowolny jego składnik.

Suplementy diety winnym być noszone w temperaturze pokojowej w forma niedostępny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed światłem i wykonywaniem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie prawdopodobnie istnieć użytkowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax tanio

Follixin tanio