Xtrasize – pigułki na powiększanie męskości

Xtrasize to tabletki, które korzystają zrobić, iż penis zarobi na długości i grubości. Pracują na zasadzie poprawy przepływu krwi oraz zwiększenie chłonności ciała jamistego, z którego stworzony jest silny penis. Dzięki temu długość i grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki mają pojawić się po paru dniach i powinna obecne istnieć piękniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 skłonnych do połknięcia kapsułek i starcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można osiągnąć wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na części znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w lepszej cenie.

Xtrasize – jakie wyniki można otrzymać po kuracji

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w głównym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o blisko 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie kuracji przez drugie 2mc jest zrobić, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Trudno zlokalizować na części producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które stawiane są z lat”.

Dobrze na podstronach znajdujemy informację, iż w porządek tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto i l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest miły?

Medykament ten został przebadany i zbliżony do obrotu na obszarze Unii Europejskiej. Jest jakieś dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co daleko – przeszukując internet w badaniu opinii o tych tabletkach nie natknęliśmy się na dane świadczące o pojawieniu się jakichś większych efektów ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki mają w własnym sklepie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się efektów ubocznych stanowi mocno dokładnie ograniczona.

Xtrasize promocja

zytax tanio

Vigrax promocja