Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu cialis cena do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły funkcjonują na optymalnym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby spowodować zauważalną różnicę szybko i w nieskomplikowany sposób. Kolokwialnie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednakże niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Wyśpij się

Po stosunku twój członek jest przeważnie zmęczony. Musi wypocząć. Tym samym bardzo ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, iż twój członek jest potencja zdrowy i gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest wielce istotny.