9 sposobów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i towarzyszki satysfakcja ze stosunku była o wiele większa.

Oto parę prostych porad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania dowiodły, iż kontakt cielesny stymuluje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słońca obniżają poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i apetyt na seks. Solarium też daje takie rezultaty.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Zauważyli oni, że filmy miłosne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i wzwody są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy zajdzie tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z owocu granatu
Na co dzień wypijaj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
iż owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Woń wanilii skutecznie wzmaga transport krwi do członka – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa emitowanie fal alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej kłopotliwe niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeśli mężczyzna konsumuje zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Skutkiem tego należałoby włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w ciele i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w papierosach może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne doświadczenie wykazało, iż spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że erekcje będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych negatywnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie tania kamagra